V ATOPS Development vám pomôžeme so všetkým, čo súvisí s kúpou vašej novej nehnuteľnosti. Navyše vám teraz ponúkame úrok, o ktorom ste mohli len snívať…

Odľahčená hypotéka. Využite ponuku 1,49 % ročne iba u nás!

So splácaním nového bytu vám pomôžeme. Každý mesiac po dobu 3 rokov vám vrátime rozdiel medzi splátkou hypotéky a ATOPS Development splátkou s úrokom iba 1,49% ročne. Môžete si tak mesačne prilepšiť až niekoľko sto eurami. Stačí sa obrátiť na našich predajcov a so všetkým vám poradia. 

V partnerských bankách poznajú naše projekty do detailov a preto majú všetku potrebnú dokumentáciu pre rýchle vybavenie hypotekárneho úveru. Najvýznamnejšie slovenské banky, s ktorými priamo spolupracujeme, vám preto dokážu schváliť hypotéku rýchlo a bez zdĺhavých papierovačiek. So všetkým ostatným, vám pomôže náš hypotekárny špecialista alebo predajcovia. 

A čo sa týka financovania, ešte jedna dôležitá informácia. ATOPS Development si neuplatňuje inflačnú doložku a preto vám garantujeme cenu nehnuteľnosti, ktorá je v zmluve v deň jej podpisu. Preto sa nemusíte obávať zvyšovania cien bývania, lebo u nás máte garantovanú cenu a tá platí a nebude sa zvyšovať ani v prípade ďalšieho rastu nákladov spojených s výstavbou vášho nového bývania.

Prečítajte si podmienky akcie odľahčená hypotéka

1.

Predrezervácia
Nikto vám ho nevyfúkne spred nosa. Bezplatná predrezervácia až na 5 kalendárnych dní.

2.

Rezervačná zmluva
Po jej podpise ste získali garanciu, že vybranú nehnuteľnosť vám na 30 dní držíme. Rezervačný poplatok je 5 000 € a započítava sa do celkovej kúpnej ceny.

3.

Zmluva o budúcej zmluve & prvá splátka
Počas trvania rezervácie vám pripravíme Zmluvu o budúcej zmluve. Po jej podpise máte ďalších 5 dní na uhradenie 20 % z celkovej kúpnej ceny.

4.

Zmluva o prevode vlastníctva
Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla a po zápise projektu do katastra od nás dostanete informáciu o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva. Tá je spojená s úhradou zvyšnej časti kúpnej ceny (teda 80 %). Po jej zaplatení podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

5.

Prebratie bytu
Už je to tu! Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol. A ODOVZDÁME VÁM KĽÚČE OD VÁŠHO NOVÉHO BÝVANIA.

...

Garancia fixnej ceny
Po podpise rezervačnej zmluvy vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
Hypokalkulačka ATOPS 1,49%
Prepočet | orientačne
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Odľahčená hypotéka.
Využite ponuku 1,49% iba u nás!

Áno, máme to spočítané. Jednoducho vám budeme pomáhať. So splácaním nehnuteľnosti vám pomôžeme tak, že zazmluvnené percento na hypotekárnom úvere vám na 3 roky ponížime až na úroveň 1,49%. Prečítajte si podmienky ponuky.