V ATOPS Development vám pomôžeme so všetkým, čo súvisí s kúpou vašej novej nehnuteľnosti. Navyše vám teraz ponúkame úrok, o ktorom ste mohli len snívať…

Odľahčená hypotéka. Využite ponuku 1,49 % ročne iba u nás!

So splácaním nového bytu vám pomôžeme. Každý mesiac po dobu 3 rokov vám vrátime rozdiel medzi splátkou hypotéky a ATOPS Development splátkou s úrokom iba 1,49% ročne. Môžete si tak mesačne prilepšiť až niekoľko sto eurami. Stačí sa obrátiť na našich predajcov a so všetkým vám poradia. 

V partnerských bankách poznajú naše projekty do detailov a preto majú všetku potrebnú dokumentáciu pre rýchle vybavenie hypotekárneho úveru. Najvýznamnejšie slovenské banky, s ktorými priamo spolupracujeme, vám preto dokážu schváliť hypotéku rýchlo a bez zdĺhavých papierovačiek. So všetkým ostatným, vám pomôže náš hypotekárny špecialista alebo predajcovia. 

A čo sa týka financovania, ešte jedna dôležitá informácia. ATOPS Development si neuplatňuje inflačnú doložku a preto vám garantujeme cenu nehnuteľnosti, ktorá je v zmluve v deň jej podpisu. Preto sa nemusíte obávať zvyšovania cien bývania, lebo u nás máte garantovanú cenu a tá platí a nebude sa zvyšovať ani v prípade ďalšieho rastu nákladov spojených s výstavbou vášho nového bývania.

Prečítajte si podmienky akcie odľahčená hypotéka

1.

Predrezervácia
Nikto vám ho nevyfúkne spred nosa. Bezplatná predrezervácia až na 5 kalendárnych dní.

2.

Rezervačná zmluva
Po jej podpise ste získali garanciu, že vybranú nehnuteľnosť vám na 30 dní držíme. Rezervačný poplatok je 5 000 € a započítava sa do celkovej kúpnej ceny.

3.

Zmluva o budúcej zmluve & prvá splátka
Počas trvania rezervácie vám pripravíme Zmluvu o budúcej zmluve. Po jej podpise máte ďalších 5 dní na uhradenie 20 % z celkovej kúpnej ceny.

4.

Zmluva o prevode vlastníctva
Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla a po zápise projektu do katastra od nás dostanete informáciu o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva. Tá je spojená s úhradou zvyšnej časti kúpnej ceny (teda 80 %). Po jej zaplatení podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

5.

Prebratie bytu
Už je to tu! Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol. A ODOVZDÁME VÁM KĽÚČE OD VÁŠHO NOVÉHO BÝVANIA.

...

Garancia fixnej ceny
Po podpise rezervačnej zmluvy vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Two columns
Vertical
Horizontal
Hypokalkulačka ATOPS 1,49%
Prepočet | orientačne
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Your service request has been completed!
We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Odľahčená hypotéka.
Využite ponuku 1,49% iba u nás!

Áno, máme to spočítané. Jednoducho vám budeme pomáhať. So splácaním nehnuteľnosti vám pomôžeme tak, že zazmluvnené percento na hypotekárnom úvere vám na 3 roky ponížime až na úroveň 1,49%. Prečítajte si podmienky ponuky.