Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Panský Dvor - Sekule

Pripravovaný projekt

Novovznikajúci projekt Panský Dvor sme zasadili do centra Sekúl – malebnej obce na Záhorí. A tým sa pred nami otvorila ďalšia výzva, ktorá potvrdí, že aj pri novostavbách sa dá vkusne pracovať s regionálnou identitou. Preto bolo našou hlavnou prioritou objekt citlivo zasadiť do existujúceho prostredia. Panský Dvor okrem nových priestorov pre Obecný Úrad Sekule, ktorý bude mať samostatný vchod prinesie aj moderné,  priestranné a do nadštandardu pripravené byty. Následne komerčné priestory pre drobné prevádzky dotvoria  a doplnia už existujúcu občiansku vybavenosť v obci.

Pre budúcich klientov sme pripravili 1-izbové až 4-izbové byty s rozlohou 35m² – 94m². Prízemné byty disponujú vlastnou záhradkou, byty na vyšších poschodiach zase balkónmi alebo priestrannými terasami. Samozrejmosťou ku každému bytu sú parkovacie státia a pivničné kobky. Byty budeme pripravovať do vysokého štandardu, kde máme dohodnutú spoluprácu s renomovanými a overenými dodávateľmi tak, aby boli byty nielen dispozične praktické, ale aj oku lahodiace a človek sa v nich na prvý pohľad cítil príjemne. Okrem podláh, obkladov, dlažieb a sanity, ktoré sú v dnešnej dobe už štandardom, dávame do bytov aj exteriérové, elektrické žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizáciu. Súčasťou spoločných priestorov bude spoločný, uzamykateľný priestor na ukladanie bicyklov alebo kočíkov pre mladé rodiny i priestor pre upratovačku a audiovrátnik.

Spokojné bývanie i  aktívne trávenie voľného času, či perfektné zázemie pre rodiny s deťmi je už potom len na vás. Veľkou výhodou tejto lokality je rýchla dostupnosť do okolitých miest a krásy prírody, ktoré je ideálne objavovať bicyklom.

V súčasnosti prebiehajú búracie práce a príprava pre inžinierske siete a výstavbu.

Miesto: Sekule
Začiatok výstavby: 2022
Koniec výstavby: 2023
Celková rozloha: 2 088 m²
Počet bytov: 20 (35m²-94m²)
Počet nebytových priestorov: 3 (40m²-76m²)
Obecný úrad: 1 (264,5m²)
Stav: V príprave

GALÉRIA

Vizualizácie