Panský Dvor
Sekule

V priamom centre obce Sekule pre vás pripravujeme moderný, nízkopodlažný bytový dom, súčasťou ktorého budú obchodné priestory  i nový Obecný úrad

20

Bytov

3

Obchodných priestorov

1

Obecný Úrad

Príjemná architektúra spájajúca bývanie & služby.

Charakteristika projektu: Pokojné bývanie na vidieku so štandardom moderného mestského bytu. Presne tieto atribúty spĺňa bytový dom projektu Panský Dvor. Kúsok od upokojujúcej prírody Záhoria, no perfektne situovaný v centre obce Sekule, je dokonalým spojením vidieckeho charakteru a modernej architektúry.

Novým obyvateľom ponúka slnečné byty a plnú občiansku vybavenosť. Mimochodom, v Panskom Dvore našiel svoje nové sídlo aj Obecný úrad.

Jedinečnosť novému bývaniu dodáva nielen kompaktné spojenie dizajnu a výbornej dispozície, ale aj architektúra citlivo zasadená do pôvodnej obce.

Lokalita: Panský Dvor je posadený v úplnom centre obce Sekule, ktorá je úzko prepojená s neďalekým Moravským Svätým Jánom.

Vo vašom novom domove budete mať všetko len na pár krokov. Nájdete tu dokonalú občiansku vybavenosť od parku, detského ihriska, zdravotného strediska i obchodov a služieb vidieckeho charakteru. Nechýba základná i materská škola. Okrem tej štátnej je v Sekuliach aj druhá možnosť – v súčasnosti veľmi obľúbená škôlka s individuálnym prístupom.

Skvelé možnosti prináša priame napojenie na sieť cyklotrás, po ktorých sa dostanete do oddychových zón s jazerami ideálnymi na aktívny či pasívny relax. Na svoje si prídu nadšenci cyklistiky, ale i milovníci dlhých prechádzok či mamičky s kočíkmi. Výhodou je rýchle a priame napojenie na diaľnicu D2.

cam4final_web

Príroda v srdci Záhoria

Bicykel, prechádzka, rybolov. Nové bývanie v Sekuliach je ideálnym riešením, ak radi oddychujete v prírode. Z centra obce sa môžete na bicykli či pešo vybrať relaxovať k rozsiahlym rybníkom, kde nájdete absolútny pokoj. Pre milovníkov rybolovu je to doslova raj.

Občianska vybavenosť

Súčasťou objektu sú 3 obchodné priestory určené na drobné prevádzky, ktoré vám zjednoduchšia bývanie v priamom centre obce.  Pár minút do školy, škôlky, zdravotného strediska či obchodu. Navyše, máte na skok aj do vedľajšej obce Moravský Svätý Ján.

Relax a šport

Pre malých i veľkých nadšencov športu je v susedstve projektu multifunkčné ihrisko, ktoré ponúka veľa možností. Rovnako blízke rybníky či cyklotrasy.

 

Vysoký štandard bytov pre vás

Na novej adrese a hneď doma. Presne taký bude váš nový byt, ktorý pre vás pripravíme.

Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Obklady a dlažby od spoločnosti SIKO, podlahy a dvere od JUTEXu, navyše podlahové vykurovanie aj klimatizáciu už v štandarde.

Byty pre všetkých

Panský Dvor ponúka 1- a 2-izbové byty ako štartovacie bývanie pre mladých, ale aj priestranné 3- a 4 -izbové byty disponujúce väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Doma si naozaj oddýchnete.

Pár minút do cieľa

Perfektná lokalita projektu ponúka rýchle napojenie na diaľnicu D2 do Bratislavy či Brna. Cesta do práce bude pre vás bezproblémová.