Vytvárame miesta pre život, zážitky, emócie a príbehy. Tvoríme prostredie so stabilným zázemím a pestrými možnosťami pre jeho obyvateľov, tvoríme Váš domov.

So všetkou precíznosťou, ktorú očakávate. Základným východiskom našich projektov je rešpektovanie prirodzeností samotnej lokality a zvýraznenie prvkov, ktoré ju obohacujú. Naše projekty prispôsobujeme komunitnému spôsobu bývania. Vyhľadávame inovatívne prístupy a vytvárame harmonický priestor s prírodnými prvkami alebo priestor priamo prepojený s prírodou. 

Nebudujeme iba nehnuteľnosti. Staviame nové moderné štvrte a miesta pre budúcnosť. Miesta, kde vznikajú príbehy ich obyvateľov. Miesta, kde sa radi vraciate, a cítite sa v nich príjemne.

ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností.

Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky.

Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.

ATOPS Development
0
realizovaných
projektov
0
postavených bytových jednotiek
0
pozemkov na výstavbu rodinných domov