Vytvárame miesta pre život, zážitky, emócie a príbehy. Tvoríme prostredie so stabilným zázemím a pestrými možnosťami pre jeho obyvateľov, tvoríme Váš domov.

So všetkou precíznosťou, ktorú očakávate. Základným východiskom našich projektov je rešpektovanie prirodzeností samotnej lokality a zvýraznenie prvkov, ktoré ju obohacujú. Naše projekty prispôsobujeme komunitnému spôsobu bývania. Vyhľadávame inovatívne prístupy a vytvárame harmonický priestor s prírodnými prvkami alebo priestor priamo prepojený s prírodou. 

Nebudujeme iba nehnuteľnosti. Staviame nové moderné štvrte a miesta pre budúcnosť. Miesta, kde vznikajú príbehy ich obyvateľov. Miesta, kde sa radi vraciate, a cítite sa v nich príjemne.

ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností.

Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky.

Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.

ATOPS Development
zrealizovaných projektov
0
postavených bytových jednotiek
0
pozemkov na výstavbu rodinných domov
0
postavených rodinných domov
0
Brano Pesko
Brano Pesko
28. Máj, 2024
Nedávno sme sa rozhodli kúpiť nový byt a po dôkladnom hľadaní sme narazili na projekt Corvus Malacky. Po prehliadke viacerých bytov sme sa rozhodli pre 2i byt s predzáhradkou. Byt nás oslovil svojou premyslenou dispozíciou. Oceňujeme kvalitné materiály a štýlové prevedenie interiéru. Cena bytu sa nám zdala primeraná vzhľadom na jeho kvalitu a lokalitu. Proces kúpy bol hladký a profesionálny. Oceňujeme transparentnosť a ochotu developera pri riešení našich otázok a požiadaviek. Byt splnil všetky naše očakávania - kombinácia výbornej lokality, kvalitného prevedenia a moderného vybavenia robí z tohto bytu skvelú voľbu pre každého, kto hľadá nový domov v Malackách. Sme veľmi spokojní a bývanie v Corvus Malacky môžeme len odporúčať.
Mária Jaslovská -Špergerová
Mária Jaslovská -Špergerová
28. Máj, 2024
S vykonaním obhliadky som bola spokojná 👍 vsetko dobre prajem 🍀
ольга кузьменко
ольга кузьменко
20. Máj, 2024
Veľmi odporúčam. Majú individuálny prístup k každému klientovi. Veľmi ďakujem za všetko čo pre mňa urobili a za vašu starostlivosť. Od prvého telefonátu do môjho rozhodnutia všetko bolo strop level. Ďakujem 🤗
Bez Hmyzu SK
Bez Hmyzu SK
22. Apríl, 2024
Ako dodávatelia tieniacej techniky a pergol pre Atops, môžeme odporučiť túto firmu ako spoľahlivého partnera, ktorý stavia kvalitné nehnuteľnosti. Ich prístup k projektom je príkladný, vyznačujúci sa serióznosťou a inováciami. Spolupráca s nimi je vždy na vysokej odbornej úrovni.
Radovan Vitek
Radovan Vitek
22. Apríl, 2024
Corvus Malacky ma zaujal svojím netradičným vybavením a prírodou v okolí. Byt je kompletne vybavený v štandarde aj s vonkajšími žalúziami a klimatizáciou. Výborná komunikácia s developerom a snaha vyriešit každú požiadavku je neoceniteľná.
Tomas Krivosik
Tomas Krivosik
9. Apríl, 2024
Dnes som prebral byt od pána Mackaniča,Nová Tulipa. Veľká vďaka za profesionálny prístup. Celý proces dopadol úplne bez chyb a terminovo dokonale. Držím palce,projektu "Nová Tulipa"!!! Odporúčam všetkým,ktorí premýšľajú nad novým bývaním!!
Peter Zelinka
Peter Zelinka
9. Apríl, 2024
Profesionálny prístup, ochota a odbornosť. Vrelo odporúčame, pri kupe nemôžme nič vytknúť. Ďakujeme.
Katka
Katka
9. Apríl, 2024
ATOPS Development vrelo odporúčame. Skvelý prístup, ochota aj odbornosť pani realitnej maklérky. Kupovali sme byt v projekte Malé Hliny Modra a za nás veľká spokojnosť. So všetkým ochotne pomohli, poradili a vyriešili. Ďakujeme :)
Ivan Janek
Ivan Janek
8. Apríl, 2024
Ďakujem za profesionálny a ústretový prístup. Všetko prebehlo bezproblémovo, rýchlo a podla dohody.
Kristína Zöldová
Kristína Zöldová
8. Apríl, 2024
Profesionálny a ľudský prístup makléra