CORVUS
Malacky

Dokonalé SMART riešenie bytov, obklopené čistou prírodou Záhoria a vo vysokom  prevedení štandardu – to všetko nájdete na jednom mieste –  v projekte Corvus Malacky

33

Bytov II. Etapa

34

Bytov III. Etapa

Corvus Malacky ATOPS Development

Smart bývanie v obklopení záhorských lesov.

Charakteristika projektu:

Príjemné moderné bývanie vo vysokom štandarde a vybrané byty aj v smart vyhotovení. Projekt CORVUS MALACKY je ideálnym miestom pre nový domov. Spolu ponúka 99 komfortných bytových jednotiek, samozrejmosťou ktorých  je parkovacie státie a pivničná kobka. O nič sa teda nemusíte starať, o všetko sme sa postarali za vás. Z okien nového bytu budete mať krásny výhľad na borovicové lesy a prírodu máte naozaj na dosah. A CORVUS MALACKY ponúka ešte viac – v prízemných bytoch predzáhradky, na 2NP a 3NP priestranné balkóny, na najvyššom podlaží si môžete vychutnať relax na zelenej bezúdržbovej terase. Pohodlie, ktoré určite oceníte. V projekte nájdete aj nadupané smart byty, kde nebude chýbať predpríprava na elektrobíjačku pre váš elektromobil. CORVUS MALACKY je skrátka skvelá lokalita, z ktorej budete mať blízko do centra mesta, jednoduchú a rýchlu cestu do Bratislavy, a po návrate domov blízkosť prírody Záhoria.

Lokalita:

Moderné slnečné bývanie v pokojnej lokalite, ale s výhodami mesta. Architektúra s výborne dispozične riešenými bytmi v nadštandardnom vyhotovení v spojení s pokojnou lokalitou vytvárajú podmienky na dokonalé bývanie.

Doma vás bude čakať nielen výhľad na les, ale aj možnosť poriadne zrelaxovať po náročnom dni či týždni. V tichu, na prechádzke s vôňou borovíc vo vzduchu. Presne toto ponúknu lokality ako Támerov borník, Kramárka alebo Krivá breza.

Nielen mladé rodiny ocenia dostupnú občiansku vybavenosť – jasle, materská škola, základná škola, detské ihrisko, obchody či nemocnica. Veľkým benefitom je dopravná napojenosť. V Bratislave ste D2-kou pohodlne za pol hodinku, v priamom centre Malaciek za luxusných 5 minút.

DCIM100MEDIADJI_0117.JPG

Benefity projektu

Všetko do 5 minút/Občianska vybavenosť

Nákupy, škola či škôlka pre vaše deti, lekár alebo služby. Z nového domova to budete mať do centra Malaciek na skok.

V spojení s prírodou

CORVUS MALACKY spája svojou jedinečnou lokalitou krásnu prírodu a zároveň blízkosť mesta. Presne preto poskytuje unikátne možnosti na trávenie voľného času.

Vysoký štandard

Kvalitné bývanie, ktoré si zaslúžite. Práve vybavenie vo vysokom štandarde urobí z nového bytu váš domov.

 

Kompletná infraštruktúra

Veľmi prakticky riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, rýchle napojenie na diaľničný privádzač znamená, že do hlavného mesta vám bude cesta trvať niekoľko minút.

Relax na bicykli

CORVUS MALACKY má priame napojenie na cyklotrasy v okolí. Stačí sadnúť na bicykel a vyraziť do prírody.

Pestrá ponuka bytov

Bytový dom CORVUS MALACKY ponúka príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky majú racionálne výmery, efektívne dispozície, sú plné slnečného svetla a ponúkajú nádherné výhľady.