Východná Alej
I, II, III Rača

Bývajte v meste inak. Východná alej je samostatná moderná oblasť komunitného bývania, ktoré si zamilujete.

6

Bytových domov

72

Bytov

1

škôlka, ihrisko & park

Východná Alej je projekt mestského bývania.

Nachádza sa v komornej lokalite v mestskej časti Bratislava – Rača. Prináša rodinné bývanie v novostavbe.
Východná Alej, to je dvojpodlažný bytový dom s 13 bytovými jednotkami. Do ponuky sme dali pestrý výber bytov rôznych veľ kostí. Od 1 až po 3-izbové s výmerami od 27-70m2. Prízemné byty majú predzáhradky a terasy rôznych veľkostí. Byty na druhom podlaží dostali priestranné balkóny. Každý byt mal v ponuke aj vlastné vonkajšie parkovacie miesto.

Východná Alej sa pýši množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. Krátkou prechádzkou sa rýchlo dostanete do potravín, k lekárovi, na poštu, do reštaurácie aj do fitnesscentra.

Táto lokalita je ideálnym bývaním pre rodiny s deťmi. V blízkosti je veľké ihrisko pre malé aj väčšie deti. Neďaleko zase funguje obľúbená a vyhľadávaná materská škola na ulici Pri Šajbách. Pri malých deťoch je dôležitá a prvoradá bezpečnosť lokality. Vo Východnej Aleji k vysokej bezpečnosti prispieva aj to, že v tesnej blízkosti obytnej zóny je na cestnej komunikácii umiestnený spomaľovač.

Východná Alej 2 je pokračovanie úspešného projektu Východná Alej. Najskôr sme zrealizovali kompletnú technickú infraštruktúru, komunikácie, verejné osvetlenie a následne samotný obytný dom. Nadviazaním na tento projekt vznikla výstavba dvojpodlažného bytového domu, ktorý ponúkol bývanie s 11 bytovými jednotkami.

Pri návrhu a skladbe bytov sme vychádzali z najčastejších klientskych požiadaviek. Pripravili sme jedno až päť izbové byty. Prízemné byty sme doplnili o vlastnú záhradku. Vyššie poschodie zase ponúklo byty s priestrannými balkónmi.

Pre priaznivcov mezonetových bytov s väčšou rozlohou boli k dispozícii 4 a 5-izbové byty.

Dispozície bytov sme navrhli tak, aby spĺňali požiadavky na moderný spôsob života. Súčasťou izieb sú tak aj úložné možnosti. Máme radi funkčnú modernosť a tú sme zakomponovali aj do našich projektov. Výsledkom je moderná otvorená kuchyňa prepojená s obývacou miestnosťou. Všetky byty sme naviac vyhotovili vo vysokom štandarde. Vybavili sme ich materiálmi a sanitou od renomovaných dodávateľov. Klienti si mohli vybrať z rôznych značiek.

DSC03373

Hotové pozemky

Veľký výber pozemkov s atraktívnou výmerou od 600 m2

Skolaudované inžinierske siete s prípojkou na pozemku (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, slaboprúd, STL plynovod, verejné osvetlenie, pešie a vnútro areálové komunikácie)

Dokonalá dostupnosť

Nová rýchlostná cesta R7 s prepojením na D4 v tesnej blízkosti vás dovedie do Bratislavy za 15 minút autom. Do práce pokojne a pohodlne aj vlakom – zastávka je vzdialená od novej štvrte len 5 minút chôdzou. Vlakové spojenie je súčasťou Bratislavskej integrovanej dopravy a ušetrí vám mnoho času pri prípadných dopravných zápchach či hľadaní parkovacieho miesta v hlavnom meste

Prímestské bývanie

Pokojná „neprejazdná“ lokalita s oddychovou zelenou zónou vytvárajúca súkromie rodinného domu so záhradou za cenu bytu v hlavnom meste.
Ak potrebujete skočiť do mesta, Šamorín máte naozaj na dosah za pár minút.