Stráň Sv. Urbana
Šenkvice

Šenkvice a nová samostatná štvrť.

1

ulica

60

Pozemkov

  • začiatok realizácie projektu 2014
  • ukončenie realizácie 2015
  • celková plocha projektu 44 0002
Po realizácii úspešného projektu Alej Sáry Patrí- cie,  sme prišli s novým projektom s romantickým názvom Stráň sv. Urbana. Nachádza sa na severozápade obce Šenkvice a má veľmi dobrú dopravnú dostupnosť. V príjemnej lokalite obce sme pripravili 60 stavebných pozemkov v rôznych výmerách od 457 m2 do 1060 m2. Prioritne sme ich určili na výstavbu solitérnych rodinných domov. Stavebné pozemky sme zabezpečili kompletnou technickou a doprav- nou infraštruktúrou. Projekt Stráň sv. Urbana sme úspešne ukončili a všetky pozemky majú noví majitelia.

Skvelá dostupnosť

Jeden z hlavných benefitov Šenkvíc je priame a pravidelné vlakové spojenie s Bratislavou a Trnavou. Blízkosť diaľnice a hlavných cestných ťahov zvyšuje atraktivitu tejto lokality.

Nová lokalita

Stráň Sv. Urbana sa nachádza v severnej časti obce, neďaleko ťahu na Vištuk. Menej frekventovaná časť dodáva oblasti príjemne tichý charakter. Celé územie je prírastok novej mladej generácie.

Vybavenosť obce

Šenkvice sú obec s väčším počtom obyvateľov. Pre kvalitný a plnohodnotný život v obci tu fungujú rôzne obchody, zdravotné služby aj čerpacia stanica.
DSC03388