Nová Tehelňa
Senec

Komfortné miesto na bývanie plné života, ktoré vás očarí charakterom, priestrannosťou a komplexnou infraštruktúrou.

56

Bytov

11

Rodinných domov

125

stavebných pozemkov

Priestor, infraštruktúra
a samostatnosť oblasti.

Projekt „NOVÁ TEHELŇA“ ponúka široké možno- sti bývania v príjemnom prostredí. Leží len pár minút chôdze od historického centra mesta Senec. Na ploche približne 12 hektárov postupne budu- jeme novú lokalitu moderných rodinných domov, komfortných bytových domov a luxusných vilado- mov. Všetko samozrejme s plnou občianskou vybav- enosťou.

V prvej etape výstavby sme sa zamerali na budo- vanie infraštruktúry v celej lokalite. Pokračovali sme s výstavbou a predajom rodinných domov a staveb- ných pozemkov v tejto lokalite. Túto etapu sme úspešne ukončili v roku 2019.

Pri zrode projektu sa stretlo viacero odborníkov z rôznych oblastí. Stavebný projekt navrhli tak, aby spĺňal parametre a kopíroval víziu, s ktorou naše projekty tvoríme. A samozrejme, aby uspokojil nielen základné potreby bývania, ale skĺbil v sebe relax, moderné bývanie, bezpečie a komfort pre všetky vekové kategórie.

Hlavnou výhodou lokality Nová Tehelňa je bezpečné a tiché prostredie. Rezidenti tu nájdu harmóniu. Blízkosť centra Senca, pokojné prostredie s jazier- kom, zeleným parkom a občianskou vybavenosťou robia z celej lokality luxusné, plnohodnotné bývanie. Nová Tehelňa uspokojí akékoľvek náročné požia- davky klientov.

Druhá etapa projektu pozostáva z výstavby dvoch menších luxusných viladomov. Spolu tvoria 20 bytových jednotiek. Súčasťou je tiež jeden väčší komfortný bytový dom s 36 bytovými jednotkami. V druhej etape sme postavili spolu 56 bytových jednotiek. Bytový dom sme vybavili tiež priestormi pre občiansku vybavenosť. Svoje obchody si tu otvorili lokálny výrobcovia aj kaviareň. Pre klientov, ktorí obľubujú vysokú mieru súkromia sme pripravili viladomy. Nachádzajú sa pri jazere a ponúkajú pohodu pokojného bývania.

nt

Dokonalá dostupnosť

Nová Teheľňa sa nachádza iba 1,5 km od diaľničného napojenia na diaľnicu D1. Autom majú obyvatelia priame spojenie s Bratislavou (32 km) a Trnavou (25 km), a tiež napojenie na novú D4R7.

Kultúra na dosah

Senec má počas celého roka bohatý kultúrny program, ktorý láka nielen miestnych. K najznámejším patrí Festival Senecké leto, Veľ ký letný Karneval či Senecký festival dychovej hudby.

Športové vyžitie

Mesto Senec ponúka obrovské množstvo príležitostí na športové vyžitie. Obľúbené Slnečné jazerá Senec a Aquapark Senec sú miestom nielen pre vodné aktivity, ale pre celkové zrelaxovanie. Bezpečné cyklotrasy vychádzajú zo Senca viacerými smermi.