Nová Alej
Martina Benku

Komplexná obytná oblasť v skvelej oblasti neďaleko Malaciek. Moderné bývanie v obklopení prírody a lesov Záhoria. 

78

Bytových jednotiek

14

Rodinných domov

2

Obchodné priestory

  • začiatok realizácie projektu 2016
  • koniec výstavby projektu 2021
  • celková plocha projektu 130 000m2

Projekt Nová Alej Martina Benku predstavuje územie o veľkosti 13 hektárov. Vznikla tu nová obytná zóna, ktorá podporuje bývanie a služby v obci Kostolište. Loka- litu dotvára prostredie borovicových lesov, čo dodáva prostrediu prírodnú intimitu. V úvodnej fáze projektu sme realizovali inžinierske siete a komunikácie. Po nej nasledovali 3 fázy predaja:

· predaj samostatných stavebných pozemkov v rôznych veľ kostiach s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami
· predaj rodinných domov so záhradkami vo vyho- tovení štandard s kuchynskou linkou, elektrickým podla- hovým vykurovaním a klimatizáciou

· predaj bytových jednotiek v nízkopodlažných bytových domoch vo vyhotovení štandard s klima- tizáciou a podlahovým kúrením, kde sme spolupracovali s renomovanými spoločnosťami.

Pri navrhovaní bytov sme mysleli na to, aby dispozícia zodpovedala súčasným požiadavkám na bývanie. Jednotlivé byty sme pripravili vo veľ kostiach od 36 do 96 m2. Dispozične využívajú čo najviac denného svetla. Ergonómiou sú praktické a príjemné na bývanie. Prízemné byty majú predzáhradku, prvé poschodie zase byty s balkónmi.

 Byty na ustúpenom podlaží disponujú priestrannými zelenými terasami. Do ponuky sme zaradili stále žiadané mezanínové byty.

Vidiecka obec Kostolište leží v bezprostrednej blízkosti Malaciek. Priama väzba na mesto ponúka  centrum s komplexnou sociálnou a občianskou vybavenosťou.
Veľmi dobré napojenie na diaľnicu D2 zabezpečuje bezproblémové napojenie na Bratislavu a Brno. Lokalita Nová Alej Martina Benku sa nachádza v dotyku s existujúcou výstavbou obytného súboru rodinných domov. Dotvára ju kolorit borovicových lesov a prírodná scenéria.

Bývanie v tejto lokalite sme odporučili najmä rodinám s deťmi. Súčasťou zóny je aj vnútroblok s detským ihriskom a parkom. Okrem bývania sme sa zamerali na podporu obchodu a služieb. V bytovej zóne sme vybudovali obchodné priestory. Obyvatelia tak môžu voľný čas stráviť v kaviarni, využiť služby kaderníctva, nechtového štúdia, či si zacvičiť vo fitness.

Samozrejmosťou všetkých našich projektov je vždy kompletná technická infraštruktúra, kvalitné komunikácie, bezpečné chodníky pre peších a verejné osvetlenie.

NAMB_4

Nadštandardné vybavenie bytov

Domy aj byty v Novej Aleji Martina Benku sme odovzdávali klientom vo výbave štandard. To znamená, že v cene bytu boli obklady a dlažby, parkety, dvere, klimatizá- cia, podlahové vykurovanie a vonkajšie žalúzie.

Do 5 min v Malackách

Okresné mesto Malacky má základné školy, škôlky, športoviská, zdravotné strediská, supermarkety či úrady. To všetko len pár minút od vášho nového domova.

Občianska vybavenosť

Priamo v areáli nájdete fitness, kaviareň, kaderníctvo a nechtové štúdio. Vaše deti sa môžu hrať na novom ihrisku alebo sa spoločne vydajte za oddychom do blízkych borovicových lesov.