Alej Sáry Patrície
Šenkvice

Rozšírenie obľúbenej obce Šenkvice. Nová ulica a racionálne rozdelenie rodinných domov v priestore s dostatočnými rozlohami pre život.

1

ulica

37

pozemkov

  • začiatok realizácie projektu 2013
  • ukončenie projektu 2014
  • celková plocha 25 000m2

Lokalita Alej Sáry Patrície sa nachádza v tichej časti obce Šenkvice. Prostrediu dominuje kolor- it Malých Karpát. V rámci projektu Alej Sáry Patrície sme pripravili 37 stavebných pozemkov rôznych veľkostí a tvarov. Výmery pozemkov sme ponúkali vo veľ kosti od 485 m2 do 970 m2. Samozrejmosťou bola komplexná technická infraštruktúra, sprístupnené komunikácie, chod- ník pre peších. Lokalitu sme doplnili o verejné osvetlenie.

Okrem ponuky stavebných pozemkov sme zrealizovali výstavbu niekoľ kých rodinných domov. Záujemcom o bývanie sme dali na výber z rôznych typov a veľ kostí.

Postavili sme dva rodinné domy spolu so šiestimi bytovými jednotkami, dvojdom a dva bungalovy. Rodinné domy sme riešili v rôznych veľ kostiach. Pre menšie rodiny 3-izbové, pre väčšie rodiny 4 a 5- izbové. K jednotlivým rodinným domov náleží aj pozemok s terasou a parkovacie miesta.

Nová tichá lokalita

Alej Sáry Patrície leží v severnej časti obce. Je to neďaleko ťahu na Vištuk. Táto menej frekventovaná časť dodáva oblasti príjemne tichý charakter.

Poloha & dostupnosť

Dôležitý benefit Šenkvíc je blízka železničná stanica. Obyvatelia tak majú lacné a rýchle priame vlakové spojenie s Bratislavou a Trnavou. Kamkoľvek sa vyberú na cesty, vždy je veľa možností vybrať si ten najpohodlnejší spôsob dopravy. Vlak, autobus či auto.

Vybavenosť obce

Šenkvice patria medzi väčšie obce v Malokarpatskej oblasti. Nachádza sa tu všetko potrebné pre komfortný každodenný život. K dispozícii sú obchody, zdravotné stredisko aj benzínová pumpa.
Alej_Sary_Patricie_0703