Nová Tulipa
Kvetoslavov

Komfortné miesto na bývanie plné života, ktoré vás očarí charakterom, priestrannosťou a komplexnou infraštruktúrou vrátane škôlky.

6

Bytových domov

72

Bytov

1

škôlka, ihrisko & park

Nová Tulipa ATOPS Development

Priestor, infraštruktúra
a rodinná charizma.

Charakteristika projektu:

Komfortné miesto na bývanie plné života – NOVÁ TULIPA Kvetoslavov. Projekt na výmere 197-tisíc m2 sme rozdelili do niekoľkých etáp.

V prvej etape sme mali v predaji 190 pozemkov s rôznymi výmerami. V tejto fáze sme sa sústredili na vybudovanie atraktívnej lokality na bývanie. Základom sú kompletne pripravené a skolaudované inžinierske siete (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ale aj všetky komunikácie.

V aktuálnej etape práve vrcholí výstavba bytových domov s vlastnými záhradkami, terasami i parkovacími státiami s maximálnou výšou 2 NP + 1 ustúpené podlažie. 

Prvé štyri bytové domy A1, C1, A2 a B2 sú skolaudované a byty postupne odovzdávame novým klientom. Pri ďalších dvoch bytových domoch A3 a B1 už iba čakáme na právoplatné kolaudačné rozhodnutie

Materská škola, ktorá je priamo súčasťou areálu NOVÁ TULIPA, je tiež skolaudovaná, takže sa pomaly pripravuje na príchod malých návštevníkov už v apríli 2023. 

Zvýšenú pozornosť sme v projekte venovali aj záhradným úpravám – pribudne napríklad kobercový trávnik so závlahovým systémom, ktorý obyvateľom okamžite navodí pocit pohodlia a domova. Trávnik poteší aj majiteľov bytov s predzáhradkami.

V projekte NOVÁ TULIPA budú okrem spomínanej materskej školy k dispozícii aj športoviská, detské ihriská, parky, prevádzky a drobné predajne, vďaka ktorým sa nová štvrť stane dokonalým miestom pre život.

Projekt NOVÁ TULIPA realizuje spoločnosť ATOPS Development 3 s.r.o., ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Prioritou je pre nás komfort pre našich klientov, ktorý nájdu v rezidenčnom type bývania skutočný domov s vysokým štandardom.

20230526_114420-rotated

Hotové pozemky

Veľký výber pozemkov s atraktívnou výmerou od 600 m2

Skolaudované inžinierske siete s prípojkou na pozemku (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, slaboprúd, STL plynovod, verejné osvetlenie, pešie a vnútro areálové komunikácie)

Dokonalá dostupnosť

Nová rýchlostná cesta R7 s prepojením na D4 v tesnej blízkosti vás dovedie do Bratislavy za 15 minút autom. Do práce pokojne a pohodlne aj vlakom – zastávka je vzdialená od novej štvrte len 5 minút chôdzou. Vlakové spojenie je súčasťou Bratislavskej integrovanej dopravy a ušetrí vám mnoho času pri prípadných dopravných zápchach či hľadaní parkovacieho miesta v hlavnom meste

Prímestské bývanie

Pokojná „neprejazdná“ lokalita s oddychovou zelenou zónou vytvárajúca súkromie rodinného domu so záhradou za cenu bytu v hlavnom meste.
Ak potrebujete skočiť do mesta, Šamorín máte naozaj na dosah za pár minút.

Skvelá lokalita

Komfort prímestského bývania s atmosférou vidieka. NOVÁ TULIPA je situovaná v juvýchodnej časti Kvetoslavova, v miestnej časti Fakov. Obec s 1 200 obyvateľmi sa už niekoľko rokov dynamicky rozvíja a jej výborná lokácia ponúka pokojné bývanie s jednoduchou dostupnosťou. Je vzdialená 5 kilometrov od Šamorína a iba 15 kilometrov od hlavného mesta. Nová cestná sieť D4R7, ktorá je v blízkosti obce, jej pridáva na atraktivite.   

Občianska vybavenosť

Najdôležitejšie služby hneď poruke, či už materská škola, detské ihriská pre najmenších alebo multifunkčné ihriská pre aktívny život nových obyvateľov máte hneď na dosah. Malé obchodíky na rýchly nákup a park s oddychovou zónov s dobrými susedmi v minutovej dostupnosti.

Zábava za rohom

– milovníci aktívneho oddychu nájdu v blízkosti viaceré turistické chodníky a cyklotrasy

– pár minút do Šamorína s množstvom obchodov či možnosťou kultúrneho vyžitia

– neďaleký rezort X-Bionic ponúka kino, wellnes, reštaurácie či profesionálne športoviská

– u susedov v Hviezdoslave sa v rodinnom centre zabavia aj tí najmenší