Malé hliny
Modra

Moderná štvrť obklopená vinicami a so zeleňou zakomponovanou vrámci bytových domov – toto a oveľa viac vám ponúkame v projekte
Malé hliny v okrajovej časti Modry

31

Bytov

5

Obchodných priestorov

2

Bytové domy v predaji

Nad vinohradom s výhľadom

Charakteristika projektu:
Plný zelene s oddychovou zónou. V projekte Malé hliny Modra našli jeho budúci obyvatelia atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov s kompletnými inžinierskymi sieťami. Pre tých, ktorí preferujú byty, aktuálne dokončujeme nové troj a štvorpodlažné rezidenčné domy. Ponúknu vysoký štandard s modernou a premyslenou dispozíciou, v bytoch na prízemí bude aj súkromná záhradka, na stredných podlažiach nájdu priestranné balkóny a na najvyšších zelené terasy.

Podmienkou kvalitného bývania je i dobrá občianska vybavenosť. Preto v Malých hlinách nechýbajú drobné prevádzky, námestie s parkom a lavičkami, detské ihrisko a, samozrejme, zelená oddychová zóna.

Práve ekologickosť bola základným pilierom pri tvorbe projektu. Vznikne v ňom vyše 14-tisíc metrov štvorcových verejnej zelene. Tvorí ju park a pásy zelene, ktoré lemujú celú lokalitu. Okrem toho na bytových domoch pribudne divoký vinič na fasádach, ťahavá zeleň na balkónoch a zelené strechy.

Chýbať však nebudú ani parkovacie miesta, kvalitný uličný priestor či chodníky.  Na všetko sme mysleli.

Lokalita:

Pokojné slnečné bývanie ponúka výhody mesta a jeho blízkosti. Nájdete tu čisté línie, modernú architektúru, nadštandardné vyhotovenie bytov, ktoré spolu s výnimočnou lokalitou tvoria dokonalý komplex na skvelé bývanie. 

Aktívny voľný čas v prírode, prechádzky alebo aj náročnejšie túry v Malých Karpatoch, či rodinný piknik vo viniciach. Blízkosť lesa láka milovníkov hubárčenia, v zime vyznávačov bežeckého lyžovania. Takže nekonečné možnosti relaxu v prírode máte naozaj za dverami bytu.

Lepšiu adresu na tiché a bezpečné bývanie v Modre nenájdete. A to len niekoľko minút od centra tohto malebného mesta, ktoré dýcha históriou a neopakovateľným čarom vinárskych pivničiek.

Všetko potrebné však máte doslova pod oknami. Súčasťou projektu sú totiž aj drobné prevádzky, ktoré spolu s nenahraditeľným komfortom súkromia a pohodlia vytvárajú dokonalý komplex. Pár krokov od bytu si môžete vychutnať kávu v lokálnej kaviarni, či nakúpiť čerstvé pečivo od miestnych dodávateľov. Dokonalé spojenie, ktoré dodáva vášmu novému bývaniu rodinných charakter a buduje skvelú susedskú komunitu.

DSC00430

Kvalita nie je luxus

Naším cieľom je urobiť z bytu domov. Preto vám chceme dopriať najvyššiu kvalitu štandardov na vašej novej adrese. Pekné veci v kvalitnom vyhotovení sú pre mnohých luxusom. My vám zabezpečíme najvyššiu kvalitu, lebo tá nemá byť luxusom, ale samozrejmosťou.

Dostupnosť

Malé hliny sú situované na okraji mesta Modra, odkiaľ budete mať všade blízko. Kvalitné napojenie vám uľahčí cestovanie smerom do Trnavy či Bratislavy.

Oddychová zóna

Nová štvrť sa môže pýšiť nádhernými zelenými plochami, kde sa zabavia malí aj dospeláci. Nechýbajú detské ihriská, kde si prídu na svoje všetky deti a v parku je ideálny priestor na oddych a stretnutie s priateľmi či susedmi.

Občianska vybavenosť

Okrem bytov a nebytových priestorov sú v projekte Malé hliny aj obchodné priestory v príjemnom a atraktívnom prostredí. Blízkosť mesta Modra zaručuje všetky potrebné služby, kultúru i nákupy.

Aktivity v okolí

Projekt je doslova zasadený do prírody. Bicyklovanie, turistika, prechádzky pre aktívny relax a pre fajnšmekrov aj exkurzie do viníc, či vínnych pivníc…

Dispozície

Najmodernejšie trendy v architektúre nájdete práve vo vašom novom byte. Každý je navrhnutý tak, aby sme využili jeho svetlosť, metráž i výbornú dispozíciu. Posledná fáza – zariadenie, je už na vašej fantázii.