Deň rodiny v Tulipe: komunitný deň plný zábavy

V sobotu 9. septembra 2023 sa obyvatelia bytových domov Nová Tulipa a Kvetoslavovčania zišli v areáli Súkromnej materskej školy Nová Tulipa, aby oslávili spoločný Deň rodiny. Čo sa dialo na tomto jedinečnom podujatí?
 
Pre najmenších boli pripravené rôzne súťaže, ktoré si mohli užiť počas celého dopoludnia. Na deti čakalo aj prekvapenie v podobe darčekov od ATOPS Development. Na spestrenie dňa bol k dispozícii obľúbený skákací hrad, na ktorom sa deti mohli vyšantiť. Radosť a smiech sa niesli po okolí a to bol len začiatok.
 
Pre dospelých bola na programe séria súťaží, vrátane futbalového turnaja a petanque. Okrem toho mali úžasnú príležitosť stretnúť a zahrať si s majsterkou Slovenska v petanque, ktorá im ukázala techniku tejto zábavnej hry. Bol to skvelý spôsob, ako sa dospelí mohli zabaviť a zároveň stráviť čas aj so svojimi deťmi.
 
Ale Deň Rodiny v Tulipe nebol len o súťažiach a hrách. Obyvatelia mohli tiež využiť príležitosť na obhliadku bytov v komplexe Nová Tulipa. Bola to ideálna možnosť zistiť viac o tomto skvelom mieste na život, kde už mnohí z návštevníkov bývajú.
 
Jednou z výnimočných vecí na tomto podujatí bolo občerstvenie. Okrem hotdogov a gulášu, ktoré sme podávali, priniesol každý účastník niečo “svoje” –  sladké, slané, kyslé či ostré. Všetci si tak mohli vychutnať rôzne jedlá a koláče pripravené s láskou. 
 
Deň Rodiny v Tulipe bol nielen príležitosťou na zábavu, ale aj na posilnenie komunity. Bolo vidieť, ako sa ľudia tešia zo spoločného času stráveného s rodinami a susedmi. Táto udalosť nám pripomenula, aké dôležité je spolupracovať a budovať pevné vzťahy v našich komunitách.
 
Takže, ak si niekto položí otázku, čo robí z Novej Tulipy a Kvetoslavova takú špeciálnu obec, odpoveď je jednoduchá: ľudia a ich ochota spolupracovať a zdieľať svoje radosti. Deň rodiny v Tulipe bol dôkazom, že dobrý developer dokáže pomôcť pri budovaní komunity, pretože si váži svojich obyvateľov a ich vzájomné väzby. Dúfame, že takýchto udalostí bude ešte viac a že komunita bude pokračovať v budovaní vzťahov.
 
Poďakovanie za organizáciu tohto podujatia patrí kolektívu Súkromnej materskej školy Nová Tulipa, našim kolegom, ale aj obci Kvetoslavov.