Výstavba 2. etapy Malé hliny Modra

Začali sme výstavbu 2. etapy bytových domov v projekte Malé hliny v Modre

Dňa 9. mája 2024 sme slávnostne začali výstavbu 2. etapy bytových domov. Táto nová fáza projektu prinesie ďalších 45 moderných bytov, ktoré zahŕňajú širokú škálu veľkostí od jedno- až po štvorizbové, čím bude vyhovovať potrebám rôznych typov rodín a individuálnych klientov. Tento významný okamih zdôraznili účasťou aj hostia, ktorí svojou prítomnosťou podčiarkli dôležitosť a kvalitu projektu.

Na slávnostnom výkope a začiatku stavby sa zúčastnili Ing. Jozef Janík a Ing. Michal Brozman (developer). Spolu s nimi sa na slávnostnom akte zúčastnil aj viceprimátor mesta Modra, Ing. Michal Gavorník. Jeho prítomnosť symbolizovala podporu miestnych úradov, ako aj úsilie o rozvoj kvalitného bývania v meste. Viceprimátor vyzdvihol dôležitosť Malých hlín pre komunitu a vyjadril nádej, že tento projekt prinesie mnoho pozitívnych zmien pre miestnych obyvateľov. Na slávnostnom výkope sa zúčastnil aj generálny dodávateľ stavby zo spoločnosti ADU, Mgr. Tomáš Varsányi. Jeho prítomnosť podčiarkla dôležitosť spolupráce medzi developerom a stavebnou firmou pri realizácii takto rozsiahleho projektu.

Všetci prítomní vyjadrili presvedčenie, že tento projekt prinesie mnoho pozitívnych prínosov pre mesto, ako aj pre budúcich obyvateľov. Očakáva sa, že 2. etapa výstavby bude dokončená v priebehu nasledujúcich dvoch rokov, pričom predpokladáme o tieto nové byty veľký záujem. Malé hliny v Modre tak pokračujú v budovaní svojej reputácie ako miesto, kde sa spája komfort a príroda do jedného jedinečného celku.