Nová Tulipa Kvetoslavov

Šťastný domov nielen medzi stenami bytu 

Asi pre väčšinu z nás sú hlavné atribúty pri výbere nového bývania veľkosť, respektíve izbovosť bytu a časť mesta či obec, v ktorej chceme bývať. No takto sa na výber bývania, v ktorom chceme byť šťastní a spokojní pozerať nestačí.  

Vkusný interiér bytu si zhotovíte podľa vlastných predstáv aj sami, prípadne s pomocou šikovného architekta. S pár iniciatívnymi susedmi si dokážete skrášliť aj spoločné priestory. No na oku nelahodiace okolie bytového domu, ktoré vám pokaždé ako ráno vykročíte z brány nenavodí dvakrát dobrý pocit, ako aj na absenciu vonkajšieho priestoru, kde by ste si mohli v pokoji zelene oddýchnuť po práci, alebo naopak zrelaxovať aktívne športom, už zväčša dosah nemáte. My sme to pochopili, a preto sa v našich projektoch vaše sny o spokojnom, príjemnom, ale aj aktívnom bývaní nekončia stenami bytu.

Cieľom bolo vytvoriť pre vás mestské bývanie v pokojnom vidieckom prostredí.

V obci Kvetoslavov, vzdialenej len 15 minút cesty autom z Bratislavy, s ktorou je obec prepojená aj priamym vlakovým spojením, sa nachádza krásná nová štvrť Nová Tulipa

Šesť trojpodlažných bytových domov nenásilne zasadených medzi rodinnými domami tvorí koncept, ktorého cieľom bolo vytvoriť pre vás mestské bývanie v pokojnom vidieckom prostredí. A to zo všetkým, čo k tomu patrí.  

Nová Tulipa Kvetoslavov - byty na predaj
Byty na predaj v novej modernej štvrti Nová Tulipa Kvetoslavov

K tomu pokojnému vidieckemu prostrediu patrí ticho a zeleň.  Ticho nám poskytla lokalita sama, o zeleň ktorá zabezpečuje príjemnú klímu, a to nielen medzi bytovými domami, ale aj v záhradkách prízemných a na terasách najvyššie situovaných bytov sme sa už postarali my. Či už v podobe trávnika, kríkov, rastlín alebo vyše sto vysadených stromov, ktoré vám predvedú každým ročným obdobím meniacu sa, no vždy úchvatnú kulisu a poskytnú blahodárny tieň pri oddychu vonku počas letných horúčav. 

S mestským bývaním sa nám spája mať všetko potrebné po rukešportoviská, obchody, reštaurácie alebo aj kaviarne. A práve so športoviskami to býva na vidieku najväčšia kalvária. Nie však v Novej Tulipe, kde sme mysleli na športové vyžitie pre všetky vekové skupiny. Najmenších poteší detské ihrisko s preliezkami, šmykľavkou a hojdačkami. Jednotlivci si zacvičia na fitness strojoch a workoutovom ihrisku.

Ani na podporu komunity sme nezabudli. Na multifunkčnom ihrisku si môžete rozdať susedské derby vo futbale, volejbale či basketbale. Staršie ročníky sa zas môžu stretať pri pravidelných petangových turnajoch. Chýbať nebudú potraviny a kaviareň, aby ste po športovaní mohli doplniť sily pri dobrej káve či osviežujúcej limonáde. 

Materská škola Nová Tulipa Kvetoslavov

A tam to nekončí. Každý kto má malé dieťa vie, aký tvrdý oriešok je zohnať miesto v škôlke. Nehovoriac o rozvíjajúcich sa obciach, kde kapacity nárastu počtu detí ani zďaleka nepostačujú. Vnímame túto potrebu, a preto sme sa rozhodli mladým rodinám podať pomocnú ruku a priamo v lokalite sme vybudovali materskú školu pre 48 detí.

Veríme, že aj toto je cesta vytvoriť pre vás šťastnejší domov. 

Zaujala vás ponuka bývanie v modernej vzdušenej štvrti Nová Tulipa v Kvetoslavove? Pozrite si ponuku voľných bytov a obchodných priestorov. V prípade ak potrebujete viac informácií alebo máte záujem o obhliadku, nás neváhajte kontaktovať.