Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Východná alej 3 - Bratislva, Rača

Zrealizovaný projekt

Už počas realizácie projektu Východná Alej 2 sme vedeli, že to nebude náš posledný projekt realizovaný v tejto tichej lokalite mestskej časti Bratislava – Rača a preto sme prišli s jej pokračovaním Východná Alej 3. V tejto príjemnej, novovzniknutej časti sme vystavali 3 dvojpodlažné bytové domy s 28 bytovými jednotkami a jeden rodinný dom pozostávajúci z 3 bytových jednotiek.

K dispozícii boli 1 až 5-izbové byty s rozlohou od 50 – 235m2. Prízemné byty mali k dispozícii vlastnú záhradku,  prvé poschodie ponúkalo byty s balkónmi. V ponuke sme mali aj veľmi úspešné mezanínové byty. Samozrejmosťou ku každému bytu boli parkovacie státia, dokončenie bytu do vysokého štandardu, kde sme spolupracovali s renomovanými spoločnosťami tak, aby boli naše byty nielen  dispozične praktické, ale aj oku lahodiace a človek sa tam na prvý krát cítil príjemne.

Neodmysliteľnou súčasťou všetkých našich projektov je kompletná technická infraštruktúra, komunikácie, chodníky pre peších doplnené o verejné osvetlenie.

Miesto: Bratislava – Rača
Začiatok výstavby: 2017
Koniec výstavby: 2020
Celková rozloha: 4281 m2
Počet bytov: 31
Stav: skolaudované

GALÉRIA

Vizualizácie

Fotografie