Deň otvorených dverí
22.4.2023

Zavítajte k nám na Deň otvorených dverí v Novej Tulipe 22 Apríla od 10:00 do 16:00. Čaká vás oficiálne otvorenie multifunkčného ihriska i ostatných športovísk. Svoje dvere otvorí a detičky privíta aj  materská škola, kde máme pripravené aktivity a súťaže pre deti a zároveň sa môžete poprechádzať po projekte. Naši makléri vám otvoria dvere bytov, ktoré si môžete pozrieť, porozprávajú vám detaily o projekte i benefitoch okolia. 

Každý účastník, ktorý príde na DOD, zanechá nám kontakt a zarezervuje si byt,
získa od nás zľavu vo výške od 7 000 € do 15 000 €.

Dajte nám o sebe vedieť. Naplánujte si príchod tak,
aby sa vám maklér osobne venoval!

Nová Tulipa ATOPS Development

Priestor, infraštruktúra
a rodinná charizma.

Charakteristika projektu:

Komfortné miesto na bývanie plné života – NOVÁ TULIPA Kvetoslavov. Projekt sme rozdelili do niekoľkých etáp.

V prvej etape sme mali v predaji 190 pozemkov s rôznymi výmerami. V tejto fáze sme sa sústredili na vybudovanie atraktívnej lokality na bývanie. Základom sú kompletne pripravené a skolaudované inžinierske siete (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, STL plynovod, slaboprúd, verejné osvetlenie), ale aj všetky komunikácie. V súčasnosti sú všetky pozemky vypredané.

V aktuálnej etape sme dokončili výstavbu bytových domov s vlastnými záhradkami, terasami i parkovacími státiami.

Prvé štyri bytové domy A1, C1, A2 a B2 sú skolaudované a byty postupne odovzdávame novým klientom. Pri ďalších dvoch bytových domoch A3 a B1 už iba čakáme na právoplatné kolaudačné rozhodnutie.

 

 

 

Materská škola, ktorá je priamo súčasťou areálu NOVÁ TULIPA, je tiež skolaudovaná, a pomaly sa pripravuje na príchod malých návštevníkov už v máji 2023. 

Zvýšenú pozornosť sme v projekte venovali aj záhradným úpravám – vnútroblok sa z časti už teší závlahovému systému a kobercovému trávniku, ďalší  pribudne v najbližších mesiacoch. Takto príjemne pripravené okolie svojim  obyvateľom okamžite navodí pocit pohodlia a domova. Mäkučký trávnik poteší aj majiteľov bytov s predzáhradkami.

V projekte NOVÁ TULIPA budú okrem spomínanej materskej školy k dispozícii aj športoviská, detské ihriská, parky, prevádzky a drobné predajne, vďaka ktorým sa nová štvrť stane dokonalým a komfortným miestom pre život.

Projekt NOVÁ TULIPA realizuje spoločnosť ATOPS Development 3, s.r.o. (jedna zo spoločností ATOPS Development s.r.o.), ktorá prebrala lokalitu po pôvodnom investorovi. Prioritou je pre nás komfort pre našich klientov, ktorý nájdu v rezidenčnom type bývania skutočný domov s vysokým štandardom.

detailny pohlad_web

Hotové pozemky

Veľký výber pozemkov s atraktívnou výmerou od 600 m2

Skolaudované inžinierske siete s prípojkou na pozemku (vodovod, splašková kanalizácia, NN rozvody, slaboprúd, STL plynovod, verejné osvetlenie, pešie a vnútro areálové komunikácie)

Dokonalá dostupnosť

Nová rýchlostná cesta R7 s prepojením na D4 v tesnej blízkosti vás dovedie do Bratislavy za 15 minút autom. Do práce pokojne a pohodlne aj vlakom – zastávka je vzdialená od novej štvrte len 5 minút chôdzou. Vlakové spojenie je súčasťou Bratislavskej integrovanej dopravy a ušetrí vám mnoho času pri prípadných dopravných zápchach či hľadaní parkovacieho miesta v hlavnom meste

Prímestské bývanie

Pokojná „neprejazdná“ lokalita s oddychovou zelenou zónou vytvárajúca súkromie rodinného domu so záhradou za cenu bytu v hlavnom meste.
Ak potrebujete skočiť do mesta, Šamorín máte naozaj na dosah za pár minút.

Skvelá lokalita

Komfort prímestského bývania s atmosférou vidieka. NOVÁ TULIPA je situovaná v juvýchodnej časti Kvetoslavova, v miestnej časti Fakov. Obec s 1 200 obyvateľmi sa už niekoľko rokov dynamicky rozvíja a jej výborná lokácia ponúka pokojné bývanie s jednoduchou dostupnosťou. Je vzdialená 5 kilometrov od Šamorína a iba 15 kilometrov od hlavného mesta. Nová cestná sieť D4R7, ktorá je v blízkosti obce, jej pridáva na atraktivite.   

Občianska vybavenosť

Najdôležitejšie služby hneď poruke, či už materská škola, základná škola,  detské ihriská pre najmenších alebo multifunkčné ihriská pre aktívny život nových obyvateľov máte hneď na dosah.

Malé obchodíky na rýchly nákup a park s oddychovou zónou s dobrými susedmi v minútovej dostupnosti.

Zábava za rohom

Milovníci aktívneho oddychu nájdu v blízkosti viaceré turistické chodníky a cyklotrasy.

Pár minút do Šamorína s množstvom obchodov či možnosťou kultúrneho vyžitia.

Neďaleký rezort X-Bionic ponúka kino, wellnes, reštaurácie či profesionálne športoviská.

U susedov v Hviezdoslave sa v rodinnom centre zabavia aj tí najmenší.