Panské Záhrady
Sekule

Spojenie moderného a vidieckeho sa nám podarilo práve v tomto projekte. Príjemná lokalita, pokojné prostredie ako stvorené pre mladé rodiny ale aj staršie generácie

47

Bytov

2

Bytové domy

65

Parkovacích miest

Panské Záhrady ATOPS Development

Architektúra spájajúca bývanie & služby.

Charakteristika projektu:

Spokojné a pokojné bývanie v projekte Panské Záhrady je presne pre vás, ak hľadáte novú adresu v kvalitnom bytovom dome s dobrou lokalitou a občianskou vybavenosťou úplne po ruke. V centre obce Sekule nájdete všetko, čo potrebujete, preto môžete ušetrený čas využiť na relax a zábavu. Hneď v susedstve majú mladé rodiny veľký benefit – základnú i materskú školu, ale ponuka služieb poteší každého nového obyvateľa.

Panské Záhrady sa zaradili k veľmi obľúbeným projektom. V prvej etape sme pre vás vybudovali bytový dom Panské Záhrady I s 24 jednotkami, ktorý sme úspešne dokončili, skolaudovali a vypredali. Preto v súčasnosti pracujeme na výstavbe druhej etapy s 23 bytovými jednotkami. Všetky sa predávajú s pivničnou kobkou, parkovacím státím a v štandarde – podlahy, dvere, obklady, sanita. Samozrejmosťou je podlahové vykurovanie a klimatizácia.

 

Lokalita:

Výhodou bývania v projekte Panské Záhrady je jednoznačne spojenie prírody, moderného domova a skvelej dopravnej dostupnosti. Obec Sekule ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť a vy budete mať všetko poruke. Mladé rodiny určite privítajú možnosť výberu škôlky, keďže okrem štátnej je v obci aj škôlka s tradičným a v týchto časoch moderným individuálnym prístupom. Menší počet bytov v kombinácii s komplexne vybavenou lokalitou robia z projektu aj výbornú investičnú príležitosť. Vďaka sieti cyklotrás ponúka Záhorie množstvo príležitostí na aktívny relax či športovanie. Na bicykli alebo pešo sa dostanete za pár minút k rybníkom, kde načerpáte novú energiu. Ak potrebujete denne cestovať do práce, oceníte priame napojenie na diaľnicu.

viz sekule 4

Príroda v srdci Záhoria

Bicykel, prechádzky, turistika, rybolov. Nové bývanie v Sekuliach je ideálnym riešením, ak radi oddychujete v prírode. Z centra obce sa môžete na bicykli či pešo vybrať relaxovať k rozsiahlym rybníkom, kde nájdete absolútny pokoj. Samozrejme, si môžete odpočinúť aj aktívne s udicou na brehoch.

Občianska vybavenosť

Bývanie v centre obce automaticky prináša veľké výhody. Pár minút do školy, škôlky, zdravotného strediska či obchodu. Navyše, máte na skok aj do vedľajšej obce Moravský Svätý Ján.

Relax a šport

Pre malých i veľkých nadšencov športu je v susedstve projektu multifinkčné ihrisko, ktoré ponúka veľa možností. Rovnako blízke rybníky či cyklotrasy.

Vysoký štandard bytov pre vás

Na novej adrese a hneď doma. Presne taký bude váš nový byt, ktorý pre vás pripravíme.

Už v cene dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Obklady a dlažby od spoločnosti  SIKO, podlahy a dvere od spoločnosti JUTEX, navyše podlahové vykurovanie aj klimatizáciu už v štandarde.

Byty pre všetkých

Panské Záhrady II ponúkajú 2-izbové byty ako štartovacie bývanie pre mladých, ale aj priestranné 3-izbové byty disponujúce väčšou rozlohou a komfortom spolu s balkónom alebo terasou so záhradkou. Doma si naozaj oddýchnete.

 

Pár minút do cieľa

Perfektná lokalita projektu ponúka rýchle napojenie na diaľnicu D2. Cesta do Bratislavy či Brna tak bude rýchla a pohodlná.