Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Nazreli sme na slovenské balkóny. Žiadna pustatina, tieto kvety ich dokonale rozžiarili.

Oblečte balkón do jesenných farieb aj vy.

Jesenné balkóny môžu byť okúzľujúce a romantické. Troška farieb pri pohľade na tú nádheru vám vyčarí úsmev na tvári. Ktoré rastliny sú vhodné na jesenné balkóny?

Byty s balkónom patria medzi najobľúbenejšie. Tesne v závese sú za nimi aj byty s terasou a predzáhradkou. Vždy je to priestor, na ktorom sa môžete realizovať ako pestovatelia kvetín či zeleniny.

Pre naše bytové domy sa vždy snažíme zabezpečiť vždy zelené terasy a množstvo zelene v celej lokalite. Na jeseň tak zažiaria farbami nielen balkóny, ale tiež celé okolie. A je to upokojujúci pohľad pre oči.

Ktoré kvety si získajú vaše oči na jeseň?

Stálezelená krásna Gaultéria má lesklé listy a v kombinácii so sýtočervenými plodmi sa stane okrasou vášho balkóna. Najviac poteší to, že plody vydržia až do konca zimy.

Chryzantémy sú dokonalé a azda sa nenájde nikto, kto by si ich nádheru nezamiloval. Vyberte si farebné kvety v rôznych kombináciách. Akoby na vašom balkóne znova svietilo slnko, však?

Populárny na slovenských balkónoch je aj vres. Ružové, biele či purpurové kvety a rôznofarebné listy sa hodia na akýkoľvek balkón a vy si vždy radi sadnete zabalení v deke a so šálkou horúceho čaju či káva.

Z obľúbených kvetov ešte odporúčame siahnuť po vresovci či astrách. Populárna je medzi pestovateľmi aj rastlina Hebe, ktorá si drží svoju zelenú farbu po celý rok. Vyžaduje si však správne svetelné podmienky. Tie sa však na každom balkóne dajú upraviť tak, aby si Hebe rástla do krásy.

Balkón s bohatou jesennou nádielkou

Nielen kvety vám priblížia atmosféru jesene. Vyberte sa do prírody a nazbierajte si všetko, čo nám jeseň dáva. Naaranžujte si košíky plné jesenných plodov a vystavte na balkón. Skvelé sú tiež ozdobné tekvice, či kombinácia červenej a bielej kapusty, ligotavé jabĺčka a hrušky. Gaštany, žalude, rôznofarebné listy či bodliaky obohatia váš balkónový priestor.

Bývanie na dedine s benefitmi mesta

Pre naše bytové domy sa vždy snažíme zabezpečiť vždy zelené terasy a množstvo zelene v celej lokalite. Na jeseň tak zažiaria farbami nielen balkóny, ale tiež celé okolie. A to je upokojujúci pohľad pre oči.

Väčšina našich bytových domov je v malebných dedinkách, ktoré si zachovávajú vidiecky ráz. Samozrejmosťou sú však služby a občianska vybavenosť, ktorá bývaniu v obci dáva vysoký komfort.

Dohodnite si obhliadku bytu a príďte sa presvedčiť.