Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Nový byt v Novej Tulipe: Bývajte na vidieku s luxusnou blízkosťou hlavného mesta.

Kritérium pre výber nehnuteľnosti, či už bytu, rodinného domu – alebo tiež stavebného pozemku, môže byť rôzne. Niekto túži po krásnom výhľade, iní ocenia menší počet ľudí v lokalite či vlastnú záhradku v ktorej budú relaxovať alebo napĺňať svoje sny o domove, alebo naplnia sny svojich detí o novom psíkovi alebo hojdače. Ale vždy treba nájsť to správne miesto – jednoducho tam prídete a viete, že tu chcete bývať. Bonusom sú už potom skvelí a priateľskí susedia.

Nová Tulipa Kvetoslavov – život na vidieku

Ak vás budia ruchy mesta, vo vidieckom prostredí obce Kvetoslavov to v posteli potiahnete až do poludnia. Ticho, pokoj, pohoda. Pokojné a tiché bývanie je v ostrom kontraste s vysokou dynamikou miest. Z Kvetoslavova sa pritom veľmi rýchlo dostanete vlakom či autobusom do Bratislavy. Blízky výjazd na rýchlocestu zase umožňuje pohodlné a šikovné napojenie aj vlastným autom.

Koľko priestoru mi ponúkate?

Predsa toľko, koľko potrebujete. V našich projektoch si môžete vybrať jedno až štvorizbové byty. V Novej Tulipe ponúkame v najväčších bytoch priestor viac ako 100m2 s nadštandardnou výbavou, čo dnes už taká samozrejmosť nie je. My sa však stále držíme toho, že chceme ponúkať komplexný a plnohodnotný servis. Preto okrem klasiky, ktorou sú kvalitné obklady, dlažby, sanita, parkety a dvere, dávame do všetkých bytov podlahové vykurovanie, klimatizáciu aj predprípravu na externé elektrické žalúzie.

Kam za nákupmi?

Komfortný život na vidieku, to neznamená len ticho a pokoj. Potrebujeme si nakúpiť, vybaviť doktora či dať deti do škôlky. Pre bežné nákupy potravín sú v obci viaceré prevádzky a supermarkety. Pre väčšie nakupovanie dobre poslúžia nákupné centrá v Šamoríne a v Bratislave. To sú miesta, kde vybavíte aj lekárov. Rodičia určite ocenia to, že Kvetoslavov má vlastnú školu aj škôlku s veľkou kapacitou. Škola je v ulici, ktorá susedí s lokalitou Nová Tulipa. Takže ak sa vašim školákom podarí sem-tam zaspať, môžu do nej utekať rovno v papučiach. Pre rodičov s predškolákmi máme skvelú správu. Priamo v Novej Tulipe budeme stavať škôlku.

Tešíte sa na nové bývanie? Na vidieku sa býva fantasticky, najmä keď máte na dosah hlavné mesto.

Pozrite si našu ponuku a spravte predbežnú rezerváciu ešte dnes.

novatulipa.sk