Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Bývanie v meste nemusí znamenať stres. V Malackách ste kúsok od Bratislavy a ešte bližšie k prírode

Čo všetko očakávame od bývania? Väčší priestor? Dostupnosť služieb a blízkosť prírody? Moderné bývanie ale dnes nie je iba o krásnom byte. Pre pohodlný dynamický život potrebujete byť súčasťou dynamiky. Bytový komplex Corvus Malacky – všetko tak, ako si predstavujete.

Mesto a príroda na dosah

Kúpu bytu sprevádzajú rôzne otázky a obavy. Stihnem sa dostať pohodlne do práce? Čo ak si zamestnanie neskôr nájdem inde? A čo škola, Lekári, obchody, služby? Do Bratislavy je to z Corvus Malacky len pol hodinka autom. Perfektné napojenie na diaľnicu je obrovský bonus Malaciek. „Areál sme situovali na perfektné miesto. Tiché prostredie, kde sa deti môžu bezpečne hrať. Romantiku miestu dodávajú výhľady do širokého okolia,“ uviedla Miroslava Hrablíková z ATOPS Development. Developer celú stavbu realizuje.

Komfortné bývanie –  šetríte financie a prírodu

Corvus Malacky to bude EKO bývanie. Byty sme koncipovali ako nízkonákladové. Staviame z ekologických materiálov a technológiami, ktoré výrazne šetria náklady na bývanie. Na vykúrenie spotrebujete menej tepla. V zime si pustíte do izieb viac slnka správnym nastavením žalúzií.

SMART byty s osobným asistentom

O šetrenie v domácnosti sa stará SMART systém. Vykurovanie, klimatizovanie – všetko sa deje automaticky. Podobne funguje tienenie žalúziami. Smart systémom ovládate osvetlenie v izbách. Súčasťou SMART výbavy je  domáci asistent.

Štandardná výbava bytu je v cene

Pre lepšie zabývanie sme vybavili kúpeľňu sanitou a pripravili dlažbu a keramické obklady. „Nerobili sme žiadne kompromisy, výsledkom je čistý, nadčasový dizajn. Súčasťou kúpeľne je vaňa so sprchovou zástenou,“ doplnila M. Hrablíková. K modernej výbave patrí závesné WC a chrómové batérie. K bytom patria parkovacie plochy sú zo zatrávňovacích tvárnic, ktoré pri daždi odvádzajú vodu. Vybrané miesta budú s nabíjačkou pre elektromobily.

Využite príležitosť pre nové bývanie

Bytový komplex Corvus Malacky ponúkne 99 komplexne nadštandardne zariadených bytov. Využite priaznivé ceny bytov, ich cena totiž po odovzdaní stavby porastie.

www.corvusmalacky.sk