Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Bývanie so zelenými terasami. Presťahujte sa do Novej Aleje Martina Benku už teraz.

Luxusná blízkosť Bratislavy, do Malaciek za 5 minút autom.

Ste pripravení presťahovať sa? Ak milujete prácu okolo domu, určite sa vám zapáčia rodinné domy v zástavbe so záhradkou. Kto má rád zase dynamickejší život, siahne po byte s modernou výbavou. Atraktivitu celej lokalite dávajú borovicové lesy, ktoré obklopujú obec.

Nadštandardne vybavený byt za cenu holobytu

Bývanie v bytovom komplexe sa hodí pre tých, ktorí nemajú čas starať sa o rodinný dom. Každý bytový dom  v Novej Aleji Martina Benku má svojho správcu, ktorý zabezpečuje, aby všetko fungovalo. Na vás zostáva doladiť si bývanie podľa vlastného vkusu. Hrejivý pocit „som doma“ sa dostaví okamžite. U nás sa totiž nesťahujete do holobytu, ale dostávate nadštandardne vybavené miestnosti.

Podlahové kúrenie aj vybavená kúpeľňa

Súčasťou nadštandardnej výbavy každého bytu v Novej Aleji Martina Benku v Kostolišti je podlahové kúrenie. S kúpeľňou si tiež nemusíte lámať hlavu, zabezpečili sme sem kvalitné obklady a dlažby. Pre čiastočnú úsporu energií sa hodia elektrické rolety, na ktoré sme spravili predprípravu. V mrazivých dňoch si dnu vpustíte slniečko, v horúcich si zase zatienite.  Ak by boli horúčavy, tak využite klimatizáciu. Pripravili sme na ňu prípojku, nainštalujete ju bez dodatočných úprav a prerábok.

Zelenina z vlastnej záhradky

Všetky  byty na prízemí a rodinné domy majú záhradku. To je ideálny priestor pre všetkých, čo milujú plody jari, leta i jesene. Len odbehnete z kuchyne a o chvíľu si všetci vychutnajú čerstvú domácu reďkovku, cibuľku či hrášok. Byty na najvyššom poschodí majú zase veľké terasy so zatrávnenými plochami. Zeleň je bezúdržbová, takže vám odpadajú všetky starosti s ošetrovaním či pristrihávaním. Ak sa ráno po terase poprechádzate, váš deň bude istotne lepší.

Deti sa vyšantia na ihrisku, vy si oddýchnete v parku

Pre bláznenie detí sme pripravili veľké ihrisko s rôznymi zábavnými prvkami. Každý deň si tu nájdu to svoje obľúbené. Pre relax, prechádzky či rozhovory sa hodí park, ktorý je súčasťou celého areálu. A že žijete na dedine? Dnes je už všetko inak, ticho ostalo, ale občiansky komfort sa zvýšil a zlepšil. Čo nevybavíte v obci, vyriešite v mestách, ktoré sú blízko. Z Kostolišťa je to len 5 minút autom do Malaciek a 30 minút do Bratislavy po diaľnici.

Využite priaznivé ceny nových bytov a rodinných domov. Kontaktujte nás.

www.novaalejmartinabenku.sk