Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Bývanie s prívetivosťou vidieka,
ale stále blízko veľkomesta.

Obyvatelia Novej Tulipy Kvetoslavov si chvália prirodzené dedinské prostredie

Kto miluje romantiku a prirodzený pokoj, toho mesto neláka. Náš projekt pre bývanie Nová Tulipa sme umiestnili do vidieckeho prostredia, obce Kvetoslavov. Kúsok od Bratislavy, ale predsa ešte stále s útulnosťou pôvodnej obce.

Nedávno sme odovzdali byt mladej rodine. Manželia vyrastali v Petržalke a pre svoje deti si priali pokojnejšie miesto bez nástrah veľkomesta. „Projekt Nová Tulipa nás oslovil ucelenosťou, cenou, svojim charakterom stavieb a dostupnosťou z Bratislavy,“ prezradili svoj zámer odsťahovať sa zo sídliska.

Na projekte Nová Tulipa sa im páči, že lokalita počíta aj so stavebnými pozemkami. Rodinka chce totiž v obci zostať natrvalo a plánuje si postaviť vlastný rodinný dom.

Manželia sú priateľskí a radi spoznávajú nových ľudí. Na Novej Tulipe oceňujú aj komunitný spôsob bývania. Pripravili sme tu už detské ihrisko a v príprave sú aj fitness prvky, oddychová zóna s možnosťou trávenia voľných chvíľ, či priateľských posedení, piknikov a spoznávania nových susedov.

Dlho sa rozhodovali, aké miesto si vybrať pre bývanie. Nová Tulipa im poskytla presne to, čo hľadali – príjemnú lokalitu pre mladé rodiny, ale súčasne aj perspektívu pre spoločné spolužitie viacerých generácií. „Myslíme tým mladšiu generáciu žijúcu v bytových domoch a generáciu našich rodičov žijúcich v okolitých domoch alebo v menších bytoch s predzáhradkami,“ povedali manželia.

Mladomanželom sa páči, ako sa v Novej Tulipe rozvíja spoločná komunita. Nás zasa teší, že si ľudia rozumejú a trávia svoj čas spoločne.

Rodinka sa teraz teší z dcérky a nový byt si už začali zariaďovať. Priestor si zefektívnili podľa vlastných predstáv. Život v Novej Tulipe totiž prináša len samé príjemné prekvapenia. „Veríme, že budeme vždy udržiavať a zveľaďovať základy našich nových životov, aby vždy bolo pre každého z nás radosťou pozrieť sa z okna a zároveň budeme medzi sebou budovať takú komunitu, aby bolo vždy radosťou pozdraviť suseda,“ dodali manželia.

Ak hľadáte príjemne romantické prostredie vidieka so všetkým, čo treba pre komfortný moderný život, Nová Tulipa je najlepším riešením. Skvelá pre mladé rodiny s deťmi. V areáli máme detské ihrisko, staviame materskú škôlku a hneď za rohom je základná škola.