Stavebné pozemky
Bytové domy
Rodinné domy

Byt v štandarde za cenu holobytu len pár kilometrov od veľkých miest? Pánske Záhrady

Obce v okolí Bratislavy už dávno nie sú nezaujímavými miestami. Naopak. Modernizujú sa, aby vedeli splniť požiadavky na bývanie súčasných rodín. Sekule nie sú výnimkou. Perfektná poloha, dostupnosť, služieb a okúzľujúca príroda z nich robí jednu z top lokalít pri výbere bývania. Neutekajte za novým bývaním do veľkomesta. Vyberte si rozumný kompromis, kde si príde na svoje každý. Vieme, aké dôležité je mať okrem krásneho bývania aj pocit ozajstného domova.

Objavte nové a cenovo dostupné byty na Záhorí v obci Sekule. V obci stavia developer ATOPS Developmet JR bytové domy Pánske Záhrady. V prvej etape pribudne v bytovom dome 24 jedno až trojizbových priestranných, svetlých a pritom moderných bytov. Máte obavy, že tu nevybavíte všetko? Potom rýchlo zmeňte názor. Všetko, čo potrebujete je tu pre vás, či už potrebujete vybaviť veľký nákup, kaderníka, školu, škôlku alebo lekára v zdravotnom stredisku. Všetky potrebné služby pre dynamický a moderný život máte neustále k dispozícii.

Priestranné byty pre rodiny

Myslíme na všetkých. Niekto pre rodinnú pohodu potrebuje veľký priestor, niekomu pre dynamický „single“ život postačí jednoizbák. Všetky byty sú dispozične riešené tak, aby vyhovovali súčasným potrebám pre moderný život. Maximálne využitý priestor pre pohodlie. Pohoda vo vnútri, ale aj za oknami. Čo môže byť krajšie, ako výhľad na okolitú prírodu. Zelená je IN a ešte krajšia je, ak ju máte rovno pod oknami 😊 Prechádzky do lesa neboli nikdy príjemnejšie.

Výbava v cene bytu

Ak sa rozhodnete pre Pánske Záhrady, nesťahujete sa do žiadnych holobytov. Všetky byty majú štandardnú výbavu od renomovaných dodávateľov. V kúpeľni sú samozrejmosťou obklady a dlažby, vo všetkých izbách kvalitné podlahy a dvere. V zime si zakúrite podlahovým kúrením  a nezavadzajú vám radiátory a na leto si byt môžete vybaviť klimatizáciou a elektrickými externými žalúziami. Mysleli sme na to a pripravili sme prípojky, aby ste tieto zariadenia používali bez dodatočných zásahov. K prízemným bytom je k dispozícii terasa so záhradkou, ku všetkým ostatným bytom prináleží priestranný balkón.

Koľko trvá cesta do mesta?

Ak cestujete za prácou do Bratislavy, zo Sekúl ste v hlavnom meste po diaľnici za 45 minút plynulej jazdy. Aj vďaka priamemu napojeniu na diaľnicu D2. Ak využijete pracovné príležitosti v Lozorne, ste tam za dvadsať minút a priemyselný park je vedľa diaľnice. Nikam nezachádzate, netlačíte sa v zápchach. Najbližšie sú Malacky a vedie do nich nádherná cesta popri borovicových lesoch. Ste tam za pár minút.

Do škôlky a školy aj v papučiach

Bytový komplex Pánske Záhrady stojí v blízkosti základnej školy a materskej škôlky. Pre rodičov s malými deťmi výborná správa. Do oboch inštitúcií je to len kúsok a tak vy budete vždy stíhať. Raňajší stres bude o to menší a „rozvoz“ zvládnete aj po svojich.

Vidiecke prostredie, veľa športu a borovicové lesy

Ak vás to neťahá do mesta, ale chcete ho mať po ruke, obec Sekule je skvelým riešením na bývanie. Plná občianska vybavenosť obce garantuje komfortné bývanie. Byt v Pánskych Záhradách si rezervujte už teraz a sťahovať sa môžete už začiatkom roka 2022, kedy bude celý bytový komplex k dispozícii pre nových obyvateľov.