Malý Chotár
Oľdza

Našli ste ideálne miesto pre pokojný, rodinný život v okrajovej časti obce Oľdza len 30 minút od Bratislavy.  Buduejeme pre vás 35 rodinných domov a 35 samostatných pozemkov na individuálnu výstavbu . Okrem toho pripravujeme do lokality aj škôlku. 

35

Rodinných domov

35

pozemkov

1

Materská škola

Charakteristika projektu:

Nová štvrť s dobrými susedmi, so škôlkou, parkom či obchodom a príjemnou kaviarňou. Projekt Malý Chotár situovaný v obci Oľdza na Žitnom ostrove toto všetko splní.

Na výstavbu sme vybrali okrajovú časť obce, ktorej sme vdýchli nový život. Staré, nevyužívané a schátrané hospodárske budovy už dávno prestali plniť svoj účel. Premenu sme odštartovali vyčistením lokality od schátraných múrov, komunikácií a náletovej zelene. Staré a nepotrebné sme tak mohli nahradiť novým a funkčným.

Pripravujeme pripojenia na inžinierske siete ku každej parcele.

Súčasťou projektu sú aj chodníky a príjazdové cesty k jednotlivým pozemkom.

Sledovali sme potreby na trhu s nehnuteľnosťami, preto sme sa rozhodli na časti pozemkov postaviť rodinné domy. Vybrali sme 4 typy rodinných domov.

Poďte sa pozrieť, ako sme to navrhli. A tak ako do všetkých našich projektov, aj v Malom Chotári nájdete domov, nielen dom. Pripravili sme miesto pre materskú školu s parkom i rodinný dom s polyfunkciou určenou na potraviny a príjemnú kaviareň.

Samostatná lokalita s nadštandardným priestorom a možnosťami.

Lokalita:

Každý náš projekt sa snažíme zasadiť do zaujímavej lokality, ktorá svojich nových obyvateľov obohatí. Žitný ostrov je výborným miestom na život. Je úzko spätý s kvalitnou vodou, ktorá prináša so sebou rôzne atrakcie. Preto môžeme jednoznačne povedať, že Malý Chotár dáva nový význam slovám KVALITNÉ BÝVANIE.

Priamo v projekte nájdu jeho obyvatelia škôlku, park, ale i potraviny a kaviareň. Lokalita obce Oľdza však ponúka rozšírenú občiansku vybavenosť s detským ihriskom, obecným úradom či reštauráciou, ďalšie možnosti ponúknu aj susedné Hubice.

Projekt Malý Chotár je výborne napojený na cestné komunikácie, v blízkosti je diaľničný privádzač na novú rýchlostnú cestu D4R7, ktorá skráti trasu do hlavného mesta na pár desiatok minút. V blízkom dojazde sú aj Senec, Dunajská Streda či Šamorín. Nechýba ani vlakové a autobusové spojenie.

Okrem moderného rodinného domu so záhradkou či príjemným dvorom, máte hneď za plotom možnosť relaxu v prírode. Prechádzky popri riečnych ramenách, lužné lesy, ale aj výlet na bicykli. K dispozícii je cyklotrasa, ktorá vás zavedie až do maďarského hlavného mesta Budapešť. Vybrať sa môžete aj na vodu, blízky Malý Dunaj je rajom pre vodákov.

 

ulica4_web

Pestrá ponuka rodinných domov

Pestrá ponuka rodinných domov

Projekt Malý Chotár ponúka vysnívané bývanie v rodinných domoch plných svetla s najvyšším komfortom. Domy majú racionálne výmery, efektívne dispozície, ktoré ponúkajú presvetlené a moderné bývanie.

Kompletná infraštruktúra

Bývanie v Malom Chotári je pre každého. Je výborne napojený na cestné komunikácie, vrátane rýchlostnej cesty D4R7, ktorá skráti trasu do hlavného mesta na niekoľko minút. Okrem toho nechýba vlakové a autobusové spojenie.

Bývanie v spojení s prírodou

Rodinný dom v obklopení zelene na Žitnom ostrove je výbornou voľbou. Prechádzky popri riečnych ramenách, lužné lesy a mnoho možností na relax i šport v prírode.