Vytvárame miesta pre život, zážitky, emócie a príbehy. Tvoríme prostredie so stabilným zázemím a pestrými možnosťami pre jeho obyvateľov, tvoríme Váš domov.

So všetkou precíznosťou, ktorú očakávate. Základným východiskom našich projektov je rešpektovanie prirodzeností samotnej lokality a zvýraznenie prvkov, ktoré ju obohacujú. Naše projekty prispôsobujeme komunitnému spôsobu bývania. Vyhľadávame inovatívne prístupy a vytvárame harmonický priestor s prírodnými prvkami alebo priestor priamo prepojený s prírodou. 

Nebudujeme iba nehnuteľnosti. Staviame nové moderné štvrte a miesta pre budúcnosť. Miesta, kde vznikajú príbehy ich obyvateľov. Miesta, kde sa radi vraciate, a cítite sa v nich príjemne.

ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností.

Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky.

Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.

ATOPS Development
0
zrealizovaných projektov
0
postavených bytových jednotiek
0
pozemkov na výstavbu rodinných domov
0
postavených rodinných domov
Boris Mojžiš
Boris Mojžiš
12. Február, 2024
Róbert Lenc
Róbert Lenc
12. Február, 2024
Tatiana H
Tatiana H
25. Január, 2024
Vdaka spolocnosti Atops sme kupili byt v krasnom prostredi - Male Hliny Modra, tesime sa na nase nove byvanie v tomto krasnom projekte...zatial je to len v procese vystavby, ale ked sa to kompletne cele dokonci, vznikne nadherna nova stvrt....co sa tyka spolocnosti Atops, mame vynikajucu skusenost s p.Brozmanom. Ak si tu kupujete prave byt, alebo rozmyslate nad kupou, maximalne odporucam p.Brozmana. Cokolvek sme potrebovali riesit, vzdy nam bol napomocny, ci cez tyzden, ci vecer, alebo cez vikend. Len vdaka nemu sme vsetko zvladli bez stresu, zaco mu naozaj uprimne dakujeme.
roman bambura
roman bambura
19. Január, 2024
Vynikajúcia komunikácia, ochota a pomoc vo všetkých otázkach ohľadom kúpy nehnuteľnosti a taktiež aj po kúpe.
Katka Rišková
Katka Rišková
12. December, 2023
Jozef Rybár
Jozef Rybár
11. December, 2023
Spoločnosť ATOPS Development môžeme s pani manželkou vrelo odporučiť. Kupovali sme od nich byt v lokalite Nová Tulipa v Kvetoslavove a všetko prebehlo bez problémov. Dohody vopred vždy platili a akékoľvek problémy, ktoré sa vždy sem-tam vyskytnú, zamestnanci a partneri developera riešili s úsmevom a proaktívne. Aj touto cestou ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov 🙂🍀😎
Dusan Uhrinec
Dusan Uhrinec
11. December, 2023
V roku 2022 sme kúpili byt s predzáhradkou v novostavbe v lokalite Na Majeri v Malackách. Tento bytový komplex bol postavený firmou ATOPS. Od prehliadky bytu až po prevziatie bytu sme boli maximálne spokojní. Dostávali sme pravidelné info o fázach stavby a na každú našu otázku bolo odpovedané. Byt bol zariadený do fázy štandard, kde sme so mohli vybrať farbu podlahy a obklady do kúpelne. V rámci štandardu máme v byte aj klimatizáciu, podlahové kúrenie a vonkajšie žalúzie. Všetky tieto zariadanie sa dajú ovládať pomocou Smart Phonu. Do predzáhradky bola nainštalovaná závlaha a prírodný koberec. V byte sme nenašli jedinú chybičku. Dokonca, keď sme si pri sťahovaní odreli stenu alebo niečo podobné, tak vedúci stavby nám ochotne pomohol a spravil to, prípadne poskytol materiál na opravu. Dúfam, že nikdy už neodídeme z tejto nehnuteľnosti, ale kebyže sa tak stane, tak určite budeme hľadať niečo od firmy ATOPS. Dostala sa nám z ich strany profesionalita spojená s ľudskosťou. Odporúčame!!! Ďakujeme
Patrik Pavlík
Patrik Pavlík
10. December, 2023
Bol som príjemne prekvapený procesom kúpy 2-izbového bytu v bytovom dome Corvus v Malackách. Maklérka bola ochotná a profesionálna, vždy k dispozícii, aby mi poskytla všetky potrebné informácie. Štandard bytu prekonal moje očakávania. Klimatizácia, elektrické žalúzie, podlahové kúrenie a systém smart home - všetko v byte je inštalované s ohľadom na moderný komfort a pohodlie. A tá terasa so vždyzelenou strechou je jednoducho úžasná - dokonalé miesto na relax po náročnom dni. Proces kúpy bol bezproblémový a rýchly, vďaka čomu som teraz hrdým majiteľom tohto nádherného bytu. Som veľmi vďačný za vašu prácu a ochotu. Vrelo odporúčam vaše služby každému, kto hľadá dokonalý domov v tejto oblasti.
Peter Hulin
Peter Hulin
7. December, 2023
Hľadal som nehnuteľnosť v Malackách a našiel som bytový dom Corvus Malacky, ktorý okrem prírody v okolí ponúka vybavenie, ktoré nie je bežné v iných novostavbách, napr. vonkajšie elektrické žalúzie či klimatizácia. Veľmi ma potešilo aj pridelené parkovacie miesto a pivničná kobka k bytu. Aj keď bol byt v štádiu štandard s obkladmi, dlažbou, sanitou, parketami, dverami a ďalšími prvkami, bol som informovaný o každom detaile a možnom rozšírení vybavenia v budúcnosti. Teším sa na to, že si budem môcť vytvoriť domov presne podľa svojich predstáv
Štefan Mackanič
Štefan Mackanič
4. December, 2023